РегистрацияВойти
Герб Казахстана

Жамбыл облысы әкімдігінің

ресми сайты

Герб ЖО

Мазмұны



Мемлекет басшысының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты мақаласы







Байланысу

Облыс әкімінің бірінші орынбасары 431771
ОРЫНБЕКОВ Бекболат Серікбекұлы
Облыс әкімінің орынбасары 433538
МАНЖУОВ Ерқанат Нұрбапаұлы
Облыс әкімінің орынбасары 432539
ЖАНКЕ Тимур Амантайұлы
Облыс әкімінің орынбасары 432894



430650
МУСАЕВ Маден Токтарбаевич

Облыс әкімінің орынбасары

ӘБДІРАЙЫМОВ Ғалымжан Райылұлы
Облыс әкімі аппаратының басшысы 454466
КАЛЕНДЕРОВ Нұржан Сәбитұлы
бас инспектор 433613
АНАРҚҰЛОВА Жамал Сауытбекқызы
Мемлекеттік қөрсетілетін қызметтер сұрақтары 433454, 433890
Сенім телефоны
email: obrgr2015@e-taraz.kz
c 9.00-19.00 433613
c 19.00-9.00 431709
Мекен-жайы: Тараз қаласы, Абай даңғылы, 125 Көрсеткіш 080008

Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутатың сайлау жөніндегі Жамбыл облысы мәслихаттары таңдаушыларының ТІЗІМІ

Рет саны Таңдаушының тегі, аты, әкесінің аты Туылған жылы Тұрақты мекен-жайы
Жамбыл облыстық мәслихаты
1 Айтуленов  Дастан  Тұрсынұлы 05.01.1963 Ойтал ауылы,
2 Айтишев Жайдар Әскербекұлы 27.07.1970 Мойынқұм ауылы
3 Алдашов  Бахтияр Әбілкаирұлы 22.02.1954 Тараз қаласы
4 Берік Масат Әшімұлы 02.05.1955 Тараз қаласы
5 Базаралиев Халит Базарбайұлы 14.03.1954 Көгершін ауылы
6 Варшакидзе  Умирали Пашалиевич 18.09.1957 Қайнар ауылы
7 Дүйсембаев  Махамбет Ахметұлы 28.06.1963 Тараз қаласы
8 Есімбеков Дәулетбай Дасырұлы 26.01.1953 Тараз қаласы
9 Еділбаев Арман Захарыпұлы 12.05.1976 Тараз қаласы
10  Ескендіров Мұқаш Зұлқарнайұлы 07.11.1960 Тараз қаласы
11 Ким Никон Маркович 04.07.1956 Шу қаласы
12 Қарашолақов  Бағлан Жиенәліұлы 07.09.1949 Тараз қаласы
13 Қадырбекова  Зәуреш  Қалқаманқызы 18.08.1962 Қордай ауылы
14 Қожамжарова Дариякүл Пернешқызы 22.07.1962 Тараз қаласы
15 Майлыбаев Асаубай 14.01.1947 Тараз қаласы
16 Минаков Юрий Васильевич 01.06.1954 Тараз қаласы
17 Молдажанов Қалыш Дәркенбайұлы 29.03.1958 Кордай ауылы
18 Нұрымова  Гүлдара Алданышқызы 25.01.1965 Тараз қаласы
19 Нұржанов  Абай Құралбекұлы 10.04.1964 Тараз қаласы
20 Нұрбаев Тұрсұмбек Кизятильяұлы 08.08.1956 Тараз қаласы
21 Ортаев Нұрлан Қасымбекұлы 23.05.1964 Тараз қаласы
22 Райқұлов  Алтай Мақсұтұлы 30.04.1961 Тараз қаласы
23 Сағынтаев Ғалымжан Таймасұлы 27.08.1972 Тараз қаласы
24 Сансызбай  Абылай Рысбайұлы 30.01.1958 Қордай ауылы
25 Саудабаев  Бақтыбай Сабырұлы
 
16.06.1966 Шу қаласы
26 Сауранбаев  Бақыт Оспанович 29.08.1953 Мерке ауылы
27 Саурықов Ерболат Байузақұлы 12.09.1971 Тараз қаласы
28 Сәрсенов Мұратқали Бақыткерейұлы 26.11.1955 Жаңатас қаласы,  
29 Сейткәрімов   Бақытжан Сеидахметұлы 02.09.1979 Тараз қаласы
30 Терлікбаев Қайрат Әбдікерімұлы 15.05.1961 Луговой ауылы
31 Тұрлыбек Гүлбарам Қайшыбекқызы 24.02.1966 Шу қаласы
32 Төлепберген Мейрамбек Мылтықбайұлы 13.05.1957 Тараз қаласы
33 Тлеубердиева Гүлжан Ержанқызы 31.10.1968 Мерке ауданы
34 Умаров Гулам Мұхтарұлы 03.04.1975 Тараз қаласы.
35 Халық  Тұрсынбай Нұрғалиұлы 19.12.1950 Шу қаласы
Тараз қалалық мәслихаты
1 Акчалов Берик Сагимбекович       30.03.1981 Тараз қаласы.
2 Аскарбеков Арын Ильясович 11.01.1971 Тараз қаласы
3 Берікқожа Серікбол Қайратұлы 09.08.1991 Тараз қаласы.
4 Биназаров Айдархан Дукенбаевич 28.02.1963 Тараз қаласы
5 Булекбаев Жумабек Абдикаримович 20.03.1959 Тараз қаласы
6 Буркитбаева Жанар Касымбаевна 31.05.1977 Тараз қаласы
7 Джузанов Айдар Султанович 24.01.1975 Тараз қаласы
8 Жетибаев Кайрат Кыдыралиевич 28.03.1967 Тараз қаласы
9 Жексембиев Жакып Тузелбаевич 01.01.1957 Тараз қаласы
10 Кайназарова Амина Рысбековна 23.09.1978 Тараз қаласы
11 Кан Руслан Анатольевич   22.05.1962 Тараз қаласы.
12 Касымов Фархад Гафурович 10.06.1971 Тараз қаласы
13 Кзылкулова Лаззат Абильдаевна 01.01.1972 Тараз қаласы
14 Кулекеев Батырбек Абдирасилович 19.05.1953 Тараз қаласы.
15 Мадимаров Газизжан Жаксыгулович 28.05.1964 Тараз қаласы.
16 Майлыбаева Багдат Асаубаевна     22.05.1973 Тараз қаласы.
17 Мананов Талгат Шаймерденович   01.05.1973 Тараз қаласы.
18 Мырзахметов Марат Асанович 07.08.1968 Тараз қаласы.
19 Мырзалиев Самат Жексентаевич    21.03.1976 Тараз қаласы.
20 Мауленов Нариман Булдешович 08.11.1972 Тараз қаласы.
21 Мырза-Ғали Эльмира Иниятқызы 12.02.1980 Тараз қаласы.
22 Нестеренко Анатолий Алексеевич 29.01.1962 Тараз қаласы.
23 Орынбаева Жанар Рымбековна  03.01.1961 Тараз қаласы.
24 Смаилов Марат Раимбекович 22.03.1957 Тараз қаласы.
25 Усенбаев Шамбылхан Абиевич 05.11.1961 Тараз қаласы.
Байзақ аудандық мәслихаты
1 Алтаева Сания Максутовна 31.07.1986 Сарыкемер ауылы
2 Аширбеков Ерлан Абенович 10.07.1970 Талас ауылы.
3 Әшім Шыңғыс Тәуірбекұлы  06.10.1969 Сарыкемер ауылы
4 Большебеков Алмаз Инкарбекович 23.09.1977 Сарыкемер ауылы.
5 Жамишжанов Алтынбек Миятович 21.07.1971 Сарыкемер ауылы.
6 Исабаев Алмахан Аруанович   03.08.1961 Сарыкемер ауылы.
7 Молдабеков Сакен Келесович  30.05.1973 Дихан ауылы.
8 Нурбаев Женис Турсынханович 09.05.1970 Қызыл жұлдыз ауылы
9 Рапилбеков Сакен Сейсенбаевич  06.11.1957 Абай ауылы
10 Сапарбеков Рыскелды Молдебекович   04.04.1959 Cарыкемер ауылы.
11 Сарсенов Рабат Полатович 03.07.1963 Сарыкемер ауылы
12 Тастанов Алтай Абдибекович 10.04.1965 Құмжота ауылы
13 Тлепов Нуржан Сейдазимович  15.01.1965 Сарыкемер ауылы.
14 Туралиева Гаухар Алшинбековна 15.02.1978 Талас ауылы
15 Укубаев Артикбай Нариманович  07.05.1964 Cарыкемер ауылы.
Жамбыл аудандық мәслихаты
1 Абдибеков Талап Нышанбекович 12.04.1971 Өрнек ауылы.
2 Аширов Рамазан Тофикович 09.08.1978 Жалпақтөбе ауылы.
3 Бегалиев Рустем Алишевич   11.03.1956 Бектөбе ауылы.
4 Бегманов Нуритдин Аблекович  10.12.1972 Тастөбе ауылы.
5 Ботаев Омирбек Ордабекович   30.09.1986 Аса ауылы.
6 Ералиев Бегалы Ералиевич 07.06.1970 Шайқорык ауылы.
7 Ергазиева Найла Сакитовна 11.02.1962
 
Шайқорық ауылы
8 Жузанов Данияр Султанович 18.08.1979
 
Аса ауылы
9 Макашов Женис Жолдыбайулы 03.05.1975
 
Бектөбе ауылы
10 Несипбеков Нурлан Кудербаевич  01.01.1964 Аса ауылы.
11 Сыздыков Жандилда Мусаевич   26.07.1960 Бесжылдық ауылы.
12 Сматов Нурсултан Бегалиевич 04.03.1971
 
Айшабибі ауылы
13 Тоганбаева Индира Бекеновна 21.02.1971
 
Аса ауылы
14 Үкубаев Нуркасым Кубеевич    25.11.1962 Пионер ауылы.
15 Щербакова Елена Николаевна 21.01.1965
 
Аса ауылы
Жуалы аудандық мәслихаты
1 Айтқұлова Гүлбақыт 14.03.1956 Б.Момышұлы ауылы.
2 Ахметова Анар Садыққызы 05.01.1980 Б.Момышұлы ауылы.
3 Бегалиев Керімқұл Мамырұлы 26.11.1963 Түктібай ауылы
4 Дүйсен Ілияс 04.08.1984 Б.Момышұлы ауылы
5 Елекбаев Айбек Орынбасарұлы 29.06.1969 Нұрлыкент ауылы.
6 Жұмашев Сейітхан Шерелханұлы 26.09.1952 Б.Момышұлы ауылы.
7 Қожанов Сабитхан 27.06.1962 Б.Момышұлы ауылы
8 Мамедова Эсмира Гашанқызы 06.01.1955 Б.Момышұлы ауылы.
9 Сайлаубаев Руслан Бақытұлы 03.09.1985 Б.Момышұлы ауылы
10 Сұлтанмұратов Заирбек Жақсыбекұлы 11.05.1976 Жаңаталап ауылы.
11
  12
  13
Сыдығалиев Құрыш Тұрсынбекұлы
Тыныбеков Нұрмахан Аманбайұлы
Тлеубеков Ерғали Өтемісұлы
27.06.1959
07.08.1964
08.03.1965
Қайрат ауылы
Шакпаката ауылы
Б.Момышұлы ауылы
 
 
Қордай аудандық мәслихаты
1 Айтқұлова Гүлнәр Шымкентқызы 22.09.1961 Жамбыл ауылы.
2 Апаева Таня Мудалифовна 14.01.1964 Сортөбе ауылы.
3 Әшімова Айман Серікқызы 01.01.1978 Қордай ауылы..
4 Әлімбет Біржан Әбдікерімұлы 08.10.1952 Қордай ауылы..
5 Джинлир Гащим Мухамедович 05.01.1963 Сортөбе ауылы.
6 Есперов Елдос Ізбасарұлы 06.11.1980 Ногайбай ауылы
7 Жатқанбай Рамиль Дүйсеғұлұлы    14.05.1985 Аухатты ауылы
8 Коновалов Денис  Валерьевич    07.12.1978 Қордай ауылы  
9 Қыпшақбаева Қарлығаш Қанатбекқызы 27.07.1971 Қарасу ауылы 
10 Нурсипатов Руслан Маратұлы 05.07.1967 Қордай ауылы.
11 Мұнатаева Раушан  Мұратқызы 17.02.1958 Қордай ауылы.
12 Мырзахметов Сәкен Мәлікұлы    02.06.1959 Гвардейск қалашығы
13 Сидоренко Сергей Михайлович    20.04.1971 Қордай ауылы 
14 Сүгірбай Дамира Маратқызы    09.02.1978 Қордай ауылы.
15 Таутен Айбек Қанатұлы    22.07.1988 Қордай ауылы..
Тұрар Рысқұлов  аудандық мәслихаты
1 Арыстанбеков Канатбек Дакенович 25.06.1969  Құлан ауылы
2 Бисембаев Садат Аширалиевич  08.03.1971 Сәлімбай ауылы.
3 Далибаев Серікбай Берікқожаұлы 07.02.1963 Куұлан ауылы.
4 Джаманбаев Тұрсынхан Есімкұлұлы 12.06.1956 Кұлан ауылы.
5 Зәкімбаева Элмира Тұрысқызы  31.08.1968 Тереңөзек ауылы
6 Иманбаев Мурат Аширалыұлы 31.03.1966 Кұлан ауылы.
7 Кораласбаев Арылбек Шамшабекович  11.02.1968 Кұмарық ауылы.
8 Қосалов Шардарбек Әміреқұлұлы 03.01.1958 Кұлан ауылы.
9 Қульбараков Кадырбек Файзинович 01.10.1960 Жаңатұрмыс ауылы.
10 Мадалиев Кайрат Жексенович 01.01.1971 Луговой ауылы.
11 Мамырбаев Сатжан Пойызбайұлы 11.01.1967 Жақсылық ауылы
12 Мырзалиев Шындос Кершаизович 09.01.1963 Кұлан ауылы.
13 Оразалиева Зайтуна Нұртайқызы 25.03.1962 Қарақыстақ ауылы
14 Рысқұлов Қаржаубек Шығамбайұлы 04.10.1961 Көгершін ауылы 
Меркі аудандық мәслихаты
1 Алтынбаев Ахан Коктеубаевич 14.11.1964 Сұрат ауылы
2 Ахметжанов Ильяс Бекбочаевич 10.01.1951 Меркі ауылы
3 Бектурганов Бауржан Тилешович 24.09.1962 Ойтал ауылы
4 Дуйсебаева Назира Карибаевна 05.01.1975 Сарымолдаев ауылы
5 Егембердиев Берик Елубаевич 09.06.1964 Меркі ауылы
6 Калкабаева Асипа Асановна 23.06.1963 Меркі ауылы.
7 Кемелбаев Кайрат Токтагулович 15.12.1966 Плодовоягодный ауылы
8 Койшиманова Нурила Сейсембаевна 08.04.1974 Ақарал ауылы.
9 Кокрекбаев Муратбек Болысбекович 13.10.1964 Жамбыл ауылы
10 Нартбаев Ерназар Джабыкович 23.01.1959 Меркі ауылы
11 Нуралбеков Рашид  Аблешевич 24.09.1956 Интернациональный поселкісі
12 Оспанова Жанат Торебековна 22.01.1959 Меркі ауылы
13 Сейсенбаев Нурлан Еренсизович 03.08.1980 Меркі ауылы
14 Хасанбаев Бабыр Буаханұлы 09.03.1966 Андас батыр ауылы.
15 Хейроев Азиз Яшаевич 29.06.1972 Меркі ауылы
Мойынқұм аудандық мәслихаты
1 Абасов Еркебұлан    19.03.1991 Мойынқұм ауылы.
2 Акимов Шакизат Ақбасұлы    01.01.1955 Мойынқұм ауылы.
3 Әмірханова Айзада Аманжанқызы    10.08.1970 Ақсүйек ауылы
4 Жаксыбаев Мадияр Мадуарұлы 08.03.1962 Бірлік ауылы.
5 Исабеков Бәкір Әміреқұлұлы    06.12.1970 Мойынқұм ауылы
6 Исабеков Шахикерім Әміреқұлұлы 20.06.1957 Мойынқұм ауылы.
7 Кәрібаева Төлеукүл Аманқызы    29.10.1974 Мыңарал ауылы
8 Күнтуған Тимур     10.11.1982 Мойынқұм ауылы
9 Молдабаев Серік Молдабайұлы    31.01.1971 Шығанақ кенті
10 Мұқашев Медет Сәкенұлы    27.03.1967 Мойынқұм ауылы.
11 Саурықов Нұртас Ұзақұлы    19.06.1977 Құмөзек ауылы.
12 Түешиева Қанат Бүркітбайқызы 13.04.1965 Хантау ауылы
13 Хасенов Кайрат Мухаметәліұлы 03.12.1965 Бірлік ауылы.
Сарысу аудандық мәслихаты
1 Абдималиков Сейдмұхаммед  Көпбосынұлы 25.09.1967 Жаңатас қаласы
2 Аукенов  Қайрат Қустанайұлы 03.08.1978 Жаңатас қаласы
3 Әбішев Мыңбай Мүшбайұлы    27.06.1970 Өндіріс ауылы
4 Бегеев Сағынбек Арыстанұлы 05.08.1957 Жанатас қаласы
5 Дондаұлы Болатбек 11.11.1950 Жайылма ауылы.
6 Ильясов Бөлтірік Шәмшіұлы    05.12.1954 Игілік ауылы
7 Қанатбеков  Ғалымжан Нұржанұлы    11.06.1980 Саудакент ауылы
8 Мороз Галина Ивановна    01.02.1966 Жаңатас қаласы.
9 Мырзабеков  Лесбек Ақбергенұлы    11.05.1964 Жанатас қаласы
10 Несіпбай  Ғани Қадырұлы    24.02.1977 Жанатас қаласы
11 Сейналиев  Асанбай Ермекбаевич 13.02.1975 Өндіріс ауылы
12 ОразбаевТемірхан Жаппарұлы 11.09.1964 Жанатас қаласы
13 Романов Нағашбек Бейсенбекұлы 08.04.1981 Жаңатас қаласы
Талас аудандық мәслихаты
1 Аманжолова  Улжалгас Кайрбековна 21.03.1960 Қаратау қаласы.
2 Булегенов Дуйсенбай Сулейевич  04.01.1960 Қаратау қаласы.
3 Бектай  Ақынбек 22.05.1955 Қаратау қаласы.
4 Джолдасов Хабыл Бекбосынович 03.07.1958 Қаратау қаласы.
5 Картабаев Галым Тамабекович 26.10.1963 Қаратау қаласы.
6 Кулеекеев Ербол Кылышбекович 01.04.1979 Талапты ауылы
7 Маселбеков Докторбек Манатбекович 23.02.1961 Қаратау қаласы.
8 Миралиев Мадиярбек Дуйсеналиевич 23.09.1962 Қаратау қаласы.
9 Молдакулов Дуйсенали Ермашевич 01.01.1958 Қаратау қаласы
10 Несипбаев Муратбек Толеуович  23.07.1971 Қаратау қаласы.
11 Омаров Худиярбек Кенесбекович 28.12.1966 Қаратау қаласы.
12 Сейдалиев Рашид Мадибекович 04.01.1958 Қаратау қаласы.
13 Тилеубердиев Садыкбек Рисович 23.05.1956 Үшарал ауылы
14 Тулебаев Аркабек 22.04.1953 Каратау қаласы
Шу аудандық мәслихаты
1 Абенов Жасулан  Алкенович 09.07.1970 Толе би ауылы
2 Абдуманапов Сайфидин Нуридинович 29.07.1960 Шу қаласы
3 Абишев Ергали Айтжанович 19.06.1963 Шу қаласы.
4 Ахметов Данабек Баялиевич 22.09.1961 Шу қаласы
5 Бастаубаева Сулутай Абдуаликызы 07.01.1960 Төле би ауылы
6 Елеуов Бахытжан Мектепбаевич 20.11.1964 Шу қаласы
7 Жандабаева Ахмарал Турсынбаевна 10.10.1971 Төле би ауылы
8 Кадырбеков Нуржан Амангельдиевич 14.08.1968 Шу қаласы
9 Калыков Серик Нургалиевич 07.07.1965 Шу қаласы
10 Касенов Адилхан Ракишевич 24.01.1961 Шу қаласы.
11 Копбаев Садыкбай Жүнисбаевич 01.01.1960 Шу қаласы
12 Мукатаев Айдар Джанбырбайулы 28.08.1965 Шу қаласы
13 Рахматова Асель Джомартовна 19.10.1987 Толе би ауылы.
14 Рахымбаева Айнур Камшыбаевна 03.09.1985 Шу қаласы.
15 Умралиев Ержан  Корикбаевич 18.03.1959 Шу қаласы.
16 Тортаев Илия Алимович  20.08.1958 Шу қаласы.
Жарияланған күні: 2017-06-16 16:33:30

Наверх