РегистрацияВойти
Герб Казахстана

Жамбыл облысы әкімдігінің

ресми сайты

Герб ЖО

Мазмұны



Мемлекет басшысының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты мақаласы







Байланысу

Облыс әкімінің бірінші орынбасары 431771
ОРЫНБЕКОВ Бекболат Серікбекұлы
Облыс әкімінің орынбасары 433538
МАНЖУОВ Ерқанат Нұрбапаұлы
Облыс әкімінің орынбасары 432539
ЖАНКЕ Тимур Амантайұлы
Облыс әкімінің орынбасары 432894



430650
МУСАЕВ Маден Токтарбаевич

Облыс әкімінің орынбасары

ДАУЫЛБАЕВ Еркебұлан Әбілханұлы
Облыс әкімі аппаратының басшысы 454466
КАЛЕНДЕРОВ Нұржан Сәбитұлы
бас инспектор 433613
АНАРҚҰЛОВА Жамал Сауытбекқызы
Мемлекеттік қөрсетілетін қызметтер сұрақтары 433454, 433890
Сенім телефоны
email: obrgr2015@e-taraz.kz
c 9.00-19.00 433613
c 19.00-9.00 431709
Мекен-жайы: Тараз қаласы, Абай даңғылы, 125 Көрсеткіш 080008

Жамбыл облыстық этномәдени қоғамдық бірлестіктердің тізімі

Атауы Басшысының ТАӘ
1. «Жамбыл облыстық «Вынхуа» дүнгендер ассоциациясының мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігі Исмазов Руслан Бакирович
2. «Самшобло»  грузин этномәдени бірлестігі» қоғамдық бірлестігі Джанашия Зураб Индикоевич
3. Жамбыл облыстық «Шиват Цион»  этномәдени бірлестігі» қоғамдық бірлестігі Корнилина Людмила Григорьевна
4. Жамбыл облыстық «Полонез» поляк тілі орталығы  және мәдениеті» қоғамдық бірлестігі  Калькова Лариса Викторовна
5. «Вайнах»  Жамбыл шешен-инғұш мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігі Магомадов Рамзан Сапиевич
6. Жамбыл облыстық  «Туран»  әзербайжан этномәдени бірлестігі Алиев Халил Джалалагаевич
7. «Жамбыл облыстық гректер қоғамы» қоғамдық бірлестігі Буюкиди Георгий Иванович
8. «Әулие Ата» қазақ мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігі Сарыбеков Махметгали Нургалиевич
9. «Қытай мәдени орталығы» этномәдени бірлестігінің»  қоғамдық бірлестігі Воробьева Галина Юрьевна
10. «Жамбыл облыстық «Манас Ата» қырғыз этномәдени бірлестігі» қоғамдық бірлестігі Намазалиева Мерихан Бакировна
11. «Жамбыл облысы немістер қоғамы» қоғамдық бірлестігі Низен Давид Абрамович
12. Жамбыл облыстық «Радонеж» Орыстар
қоғамы» қоғамдық  бірлестігі
Чаутина Светлана Анатольевна
13. «Жамбыл облысы тәжік этномәдени бірлестігі» қоғамдық бірлестігі Мулладжанов Алижон Шукурович
14. «Айнуры» татар-башқұрт этномәдени бірлестігі» қоғамдық бірлестігі Халиков Амир Шавкатович
15. «Жамбыл облыстық өзбек этномәдени бірлестігі» қоғамдық бірлестігі Муминов Бахром Тохтасынович
16. «Жамбыл облыстық Махмұт Қашғари атындағы ұйғыр этномәдени бірлестігі» қоғамдық бірлестігі Турдыева Мухабат Абдрахмановна
17. «Днипро» украин мәдени орталығы» қоғамдық бірлестігі Клименко Федор Леонтьевич
18. «Ахыска»  түрік этномәдени бірлестігінің Жамбыл облыстық филиалы қоғамдық бірлестігі Давришев Махмутжон Мирадинович
19. Қазақстан Республикасы «Барбанг» күрділер ассоциациясының  Жамбыл облысындағы республикалық  филиалы» қоғамдық бірлестігі Айдаров Латиф Амзеевич
20. «Архыз» республикалық қоғамдық бірлестігінің Бірлік – қарашай-балқарлардың Жамбыл филиалы»  қоғамдық бірлестігі Узденова Леля Ахматовна
21. «Низами» әзербайжан этномәдени бірлестігі» қоғамдық бірлестігі Насиров Гусейн Сахибович
22. «Жамбыл облысы «Коре» кәрістер ассоциациясы» қоғамдық бірлестігі Кан Лаврентий Анатольевич
23. Жамбыл облыстық «Орыс орталығы»  орыс этномәдени бірлестігі» қоғамдық бірлестігі Горбунова Елена Владимировна
24. Жамбыл облыстық «Барбанг» күрділер ассоциациясы  қоғамдық бірлестігі Мамедов Мирибрагим Сулейменович
25. Жамбыл облыстық  «Азери» әзербайжан этномәдени бірлестігі Абдуллаев Хаджибала Хамидович
26. «Тараз қаласының өзбек орталығы» қоғамдық бірлестігі Зайнутдинов Абдурахман Юлдашевич
Жарияланған күні: 2016-11-23 11:37:57

Наверх