РегистрацияВойти
Герб Казахстана

Жамбыл облысы әкімдігінің

ресми сайты

Герб ЖО

Мазмұны



Мемлекет басшысының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты мақаласы







Байланысу

Облыс әкімінің бірінші орынбасары 431771
ОРЫНБЕКОВ Бекболат Серікбекұлы
Облыс әкімінің орынбасары 433538
МАНЖУОВ Ерқанат Нұрбапаұлы
Облыс әкімінің орынбасары 432539
ЖАНКЕ Тимур Амантайұлы
Облыс әкімінің орынбасары 432894



430650
МУСАЕВ Маден Токтарбаевич

Облыс әкімінің орынбасары

ӘБДІРАЙЫМОВ Ғалымжан Райылұлы
Облыс әкімі аппаратының басшысы 454466
КАЛЕНДЕРОВ Нұржан Сәбитұлы
бас инспектор 433613
АНАРҚҰЛОВА Жамал Сауытбекқызы
Мемлекеттік қөрсетілетін қызметтер сұрақтары 433454, 433890
Сенім телефоны
email: obrgr2015@e-taraz.kz
c 9.00-19.00 433613
c 19.00-9.00 431709
Мекен-жайы: Тараз қаласы, Абай даңғылы, 125 Көрсеткіш 080008

Халыққа қызмет көрсету орталығы

Атауы: «Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы  РМК-ның Жамбыл облысы бойынша филиалының Байзақ аудандық бөлімі

           

Мекен-жайы: Жамбыл облысы, Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы, Медеулов көшесі, 33 үй.

           

Бөлімде жалпы қызметкерлер саны 24 адам.

 

р/н

Аты-жөні

лауазымы

Телефон номері

1

Жұмажанов Еркебұлан Ескермесұлы

Бөлім бастығы

872637- 2-10-29

2

Жидебаева Салтанат Мұтанқызы

Реттеу залының бастығы

872637- 2-28-04

3

Суранчеева Асель Джуманбаевна

Ментор (тәлімгер)

872637- 2-25-42

4

Мухаев Қуаныш Тажетдинович

Супервайзер

(ұйымдастырушы-бақылаушы)

872637- 2-25-42-

5

Қынатов Сағыныш Абашұлы

Бас маман

872637- 2-28-04

6

Бектаева Гаухар Жарылқасынқызы

Маман

8771-591-50-20

7

Сабитов Асқар Орақбайұлы

кеңесші

8702-914-93-55

Үй тел: 7-14-09

8

Дүйшекова Анар Жамбылбекқызы

кеңесші

8705-104-60-76

Үй тел: 56-26-18

9

Наурзбекова Мадина Нурлыбекқызы

кеңесші

  87059019787

10

Байсерке Азамат Ахметұлы

инспектор

8777-386-29-28

Үй тел 2-24-80

11

Ермекова Сауле Серікқызы

инспектор

Үй тел. 2-15-43

12

Абделиева Айгерим Асылбеккызы

инспектор

87059778741

13

Ауесбекова Нуржамал Айтбекқызы

инспектор

 8705-733-42-62

14

Сатаева Раушан бүбі Рахымқызы

инспектор

Үй тел. 2-33-00

15

Сейткадырова Асель Тулепбергеновна

инспектор

8705-9006130

16

Базарбеков Досжан Аманалыұлы

инспектор

8777-490-01-19

Үй тел: 5-20-32

17

Базарбеков Нұржан Уланбекұлы

инспектор

8705-733-41-47

18

Мадешов Сейлхан Ерғалиұлы

инспектор

8777-141-62-03

Үй тел.3-20-50

19

Тосқанбаев Қанат Абдымашұлы

инспектор

8777-101-97-97

Үй тел. 3-21-52

20

Акимбеков Даурен Тұрсынбекұлы

инспектор

8777-430-23-73

21

Раимкулов Жасұлан  Ермекбайұлы

инспектор

8702-547-88-84

 

22

Наурызбаев Жанторе Досмухамбетұлы

инспектор

8707 132 13 60

23

Салыкбаев Жандос Мейрамбекұлы

инспектор

8747-412-80-84

24

Ахметова Гулмира

инспектор

 8707-266-72-32

 

Факстың номері: 872637-2-28-04

 

Бөлімнің басшылық құрамының азаматтарды қабылдау кестесі

 

р/н

Аты-жөні

лауазымы

күні

уақыты

1

Жұмажанов Еркебұлан Ескермесұлы

Бөлім бастығы

Дүйсенбі-сенбі

09-00 ден -17-30 дейін

2

Жидебаева Салтанат Мұтанқызы

Реттеу залының бастығы

Дүйсенбі-сенбі

09-00 ден -17-30 дейін

3

Суранчеева Асель Джуманбаевна

Ментор (тәлімгер)

Дүйсенбі-сенбі

09-00 ден -17-30 дейін

4

Мухаев Қуаныш Тажетдинұлы

Супервайзер

(ұйымдастырушы-бақылаушы)

 

Дүйсенбі-сенбі

 

11-50 ден -20-00 дейін

5

Қынатов Сағыныш Абашұлы

Бас маман

Дүйсенбі-сенбі

09-00 ден -17-30 дейін

 

Аудандық бөлім -ҚР Үкіметінің 2012 жылғы 29 ақпанындағы 273 қаулысымен, Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің  тізілімі сәйкес баламалы және баламасыз қызметтер көрсетеді

Қосымша мемлекеттік қызмет түрлері.

 

Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімі

 

 

Жарияланған күні: 2014-08-06 11:25:41

Наверх