РегистрацияВойти
Герб Казахстана

Жамбыл облысы әкімдігінің

ресми сайты

Герб ЖО

Мазмұны



Мемлекет басшысының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты мақаласы







Байланысу

Облыс әкімінің бірінші орынбасары 431771
ОРЫНБЕКОВ Бекболат Серікбекұлы
Облыс әкімінің орынбасары 433538
МАНЖУОВ Ерқанат Нұрбапаұлы
Облыс әкімінің орынбасары 432539
ЖАНКЕ Тимур Амантайұлы
Облыс әкімінің орынбасары 432894



430650
МУСАЕВ Маден Токтарбаевич

Облыс әкімінің орынбасары

ӘБДІРАЙЫМОВ Ғалымжан Райылұлы
Облыс әкімі аппаратының басшысы 454466
КАЛЕНДЕРОВ Нұржан Сәбитұлы
бас инспектор 433613
АНАРҚҰЛОВА Жамал Сауытбекқызы
Мемлекеттік қөрсетілетін қызметтер сұрақтары 433454, 433890
Сенім телефоны
email: obrgr2015@e-taraz.kz
c 9.00-19.00 433613
c 19.00-9.00 431709
Мекен-жайы: Тараз қаласы, Абай даңғылы, 125 Көрсеткіш 080008

Жамбыл облысы елді мекендердің атауы

р/с аудан атауы аудан орталығының атауы ауылдық округінің атауы ауылдық округі орталығының атауы ауыл атауы елді мекендер саны
жаңа атауы  
қазақша атауы  
1 Байзақ Сарыкемер ауылы Ботамойнақ ауылдық округі Байзақ ауылы Байзақ ауылы Байзақ     3
  Ботамойнақ    
  Үшбұлақ стансасы    
2     Бурыл ауылдық округі Бурыл ауылы Бурыл ауылы Бурыл     2
  Құмжота    
3     Дихан ауылдық округі Дихан ауылы Дихан ауылы Дихан     3
  Аймантөбе ауылы    
  Жеңіс ауылы    
4     Жалғызтөбе ауылдық округі Жетібай ауылы Жетібай ауылы Жетібай     3
  Аққия    
  Төрткөл    
5     Жаңатұрмыс ауылдық округі Көкбастау ауылы Көкбастау ауылы Көкбастау     6
  Жаңатұрмыс    
       
  Жібек жолы    
  Ақшолақ    
  Қайнар    
  Төрегелді    
6     Көктал ауылдық округі Көктал ауылы Көктал ауылы Көктал     1
7     Көптерек ауылдық округі Кеңес ауылы Кеңес ауылы Кеңес     1
8     Қостөбе ауылдық округі Талас ауылы Талас ауылы Талас     3
Қостөбе    
Талас ст.    
9     Қызыл жұлдыз ауылдық округі Қызыл жұлдыз ауылы Қызыл жұлдыз ауылы Қызыл жұлдыз     1
10     Мырзатай ауылдық округі Мырзатай ауылы Мырзатай ауылы Мырзатай     3
  Дихан    
  Сеңкібай    
11     Сарыкемер ауылдық округі Сарыкемер ауылы Сарыкемер ауылы Сарыкемер     1
12     Сазтерек ауылдық округі Абай ауылы Абай ауылы Абай     3
  Жаңасаз    
  Ақтөбе    
13     Суханбай ауылдық округі Жақаш ауылы Жақаш ауылы Жақаш     3
  Көкөзек    
  Қарасу    
14     Темірбек ауылдық округі Тегістік ауылы Тегістік ауылы Тегістік     3
  Сарыбарақ    
  Шахан    
15     Түймекент ауылдық округі Түймекент ауылы Түймекент ауылы Түймекент
 
    2
 
  Ақжар    
16     Үлгілі ауылдық округі Үлгілі ауылы Үлгілі ауылы Үлгілі     1
17     Бәйтерек ауылдық округі Сарыкемер ауылы Сарыкемер ауылы Сарыкемер
 
    3
  Қосақ    
  Базарбай    
  Барлығы 17   43       42
1 Жамбыл Аса ауылы Айшабибі ауылдық округі Айшабибі ауылы Айшабибі ауылы Айшабибі     3
  Қаратау    
  Қызылтаң    
2     Ақбастау ауылдық округі Бірлесу-Еңбек ауылы Бірлесу-Еңбек ауылы Бірлесу-Еңбек
 
    2
  Октябрь-Жеміс    
3     Ақбұлым ауылдық округі Ақбұлым ауылы Ақбұлым ауылы Ақбұлым     1
4     Аса ауылдық округі Аса ауылы Аса ауылы Аса     2
  Рахат    
5     Бесағаш ауылдық округі Бесағаш ауылы Бесағаш ауылы Бесағаш     2
  Түрксіб    
6     Ерназар ауылдық округі Ерназар ауылы Ерназар ауылы Ерназар     1
7     Гродеково ауылдық округі Гродеково ауылы Гродеково ауылы Гродеково
 
    2
  Қызылдихан    
8     Жамбыл ауылдық округі Шайқорық ауылы Бесжылдық ауылы Бесжылдық
 
    6
  Қапал    
  Қоңыртөбе
 
   
  Танты    
  Шайқорық
 
   
  Шайқорық ст.    
9     Көлқайнар ауылдық округі Тастөбе ауылы Еңбек ауылы Еңбек     5
  Жамбыл    
  Көлқайнар
 
   
  Қостөбе    
  Тастөбе    
       
10     Қаракемер ауылдық округі Қаракемер ауылы Қаракемер ауылы Қаракемер
 
    3
  Құмтүйін    
  Сеңгірбай    
11     Қаратөбе ауылдық округі Бектөбе ауылы Бектөбе ауылы Бектөбе     3
  Бәйтерек    
  Қызылшарық    
12     Қарой ауылдық округі Пригородное ауылы Пригородное Пригородное ауылы     2
  Октябрь    
13     Қызылқайнар ауылдық округі Қызылқайнар ауылы Жасөркен ауылы Жасөркен     2
  Қызылқайнар    
14     Өрнек ауылдық округі Өрнек ауылы Жұма стансасы Жұма     2
  Өрнек    
15     Пионер ауылдық округі Пионер ауылы Пионер ауылы Пионер     2
  Шайдана    
16     Полатқосшы ауылдық округі Жалпақтөбе ауылы Жалпақтөбе ауылы Жалпақтөбе     1
17     Тоғызтарау ауылдық округі Тоғызтарау ауылы Жаңаөткел ауылы Жаңаөткел
 
    3
  Құмсуат    
  Тоғызтарау    
  Барлығы   17   43       42
1 Жуалы Бауыржан Момышұлы  Бауыржан Момышұлы ауылы Бауыржан Момышұлы ауылы Бауыржан Момышұлы ауылы Бауыржан Момышұлы ауылы Бауыржан Момышулы Бурное    1
2     Ақтөбе ауылдық округі Бәйтерек ауылы Бәйтерек Бәйтерек Байтерек Октябрьское  
 
4
  Ақтоған Актоган Марьяновка
  Күркіреусу
 
Куркуреусу
 
Күркіреусу
 
  Жаңаталап Жанаталап Жаңаталап
3     Ақсай ауылдық округі Қайрат ауылы Қайрат Қайрат Кайрат Қайрат  
2
  Дихан Дихан Дихан
4     Билікөл ауылдық округі Қарабастау ауылы Қарабастау ауылы Қарабастау
 
Карабастау
 
Карабастау
 
 
 
4
  Әбдіқадыр Абдикадир Ленин путь
  Дарбаза Дарбаза Дарбаза
  Жылыбұлақ Жылыбулак Жылыбұлақ
5     Боралдай ауылдық округі Көлтоған Көлтоған Көлтоған Кольтоган Алексеевка  
 
3
  Ертай Ертай Кеңес
  Рысбек батыр Рысбек батыр Луначарка
6     Жетітөбе ауылдық округі Кәріқорған Кәріқорған Кәріқорған Карикорган Кәріқорған  
 
6
  Майбұлақ Майбулак Маяк
  Қоңыртөбе Коныртобе Казанка
  Қосмұрат Космурат Любимовка
  Тасбастау Тасбастау Благовещенка
  Шымбұлақ Шымбулак  Братское
7     Көкбастау ауылдық округі Теріс Теріс Теріс Терис Теріс  
 
4
  Бақалы Бакалы Қызыл дихан
  Көктөбе
 
Коктобе
 
Нововознесеновка
  Қосбөлтек Косбольтек Касталевка
8     Күреңбел ауылдық округі Күреңбел Күреңбел Күреңбел Куренбель Самсоновка  
2
  Қаратас Каратас Чапаев
9     Қарасаз ауылдық округі Қарасаз Қарасаз Қарасаз Карасаз Петровка  
 
5
  Ақбастау Акбастау Ясная поляна
  Жүрімбай Журумбай Зыковка
  Қарасу Карасу Юрьевка
  Көктас Коктас Юсуповка
10     Қошқарата ауылдық округі Қошқарата Қошқарата Қощқарата Кошкарата Кантемировка  
3
  Ақтасты Актасты  Некрасовка
  Қызтоған Кызтоган Қызтоған
11     Қызыларық ауылдық округі Қызыларық Қызыларық Қызыларық Кызыларык Қызыларық  
 
 
 
5
  Ақтөбе Актобе Новопокровка
  Алатау Алатау  Андреевка
  Сұрым Сурум Сұрым
   Теріс-Ащыбұлақ Терис-Ащибулак Теріс-Ащыбұлақ
12     Мыңбұлақ ауылдық округі Көлбастау Көлбастау Көлбастау Кольбастау Евгеньевка  
2
  Талапты Талапты Талапты
13     Нұрлыкент ауылдық округі Нұрлыкент Нұрлыкент
 
Нұрлыкент
 
Нурлыкент
 
Бурно-Октябрь  
3
  Қазбастау Казбастау Қазбастау
  Түктібай Туктибай Гагарин
14     Шақпақ ауылдық округі Шақпақата Шақпақата Шақпақата Шакпаката Кременевка  
 
 
5
  Амансай Амансай Калинин
  Тәттібай Дүйсебай Таттибай Дуйсебай Амангелді
 
  Ынтымақ Ынтымак Ынтымақ
  Шақпақ Шакпак Шақпақ
  Барлығы:   14 14 49 49 49 49 49
1 Қордай Қордай Қордай ауылдық округі Қордай Қордай Қордай Кордай Георгиевка 1
2     Қасық ауылдық округі Қасық Қасық Қасық Касык Степное а/о құрамынан бөлініп шыққан 1
3     Қаракемер ауылдық округі Қаракемер Қаракемер Қаракемер Каракемер - 2
  Керу Керу Ново-Александровка
4     Сарыбұлақ ауылдық округі Сарыбұлақ Сарыбұлақ Сарыбұлақ Сарыбулак Сарыбұлақ 2
  Қайнар Кайнар Благовещенка
5     Отар ауылдық округі Отар Отар Отар Отар - 4
  Аңырақай ст.Анырахай-  
  Бел стансасы ст. Бел  
  Гвардейский қалашығы п.г.т.Гвардейский  
6     Ауқатты ауылдық округі Ауқатты Ауқатты
 
Ауқатты
 
Аукатты
 
Кишмиши (Трудовик) 3
  Қызылсай Кызылсай Қызылсай
  Бәйтерек Байтерек Рисполе
7     Степное ауылдық округі Степное Степное Степное Степное Степновск 3
  Арал Арал Славное
  Қалғұты  Калгуты  
8     Сортөбе ауылдық округі Сортөбе Сортөбе Сортөбе Сортобе Шортюбе 2
  Бұлар батыр Булар батыр Заимка учаскесі
9     Қақпатас ауылдық округі Қақпатас Қақпатас Қақпатас Какпатас Рисороб 2
 
 
Беріктас Бериктас Қордай қой совхозы
10     Алға ауылдық округі Алға Алға Алға Алга Алға 3
  Көкадыр Кокадыр                Көкадыр
  Мұзбел Музбел Қордай
11     Ноғайбай ауылдық округі Ноғайбай Ноғайбай Ноғайбай Ногайбай Ргайты 3
  Шарбақты Шарбакты  
  Сарыбастау Сарыбастау  
12     Бетқайнар ауылдық округі Бетқайнар Бетқайнар Бетқайнар Беткайнар Успеновка 2
  Соғанды Соганды Соғанды
13     Қарасу ауылдық округі Қарасу Қарасу Қарасу Карасу Черная речка 2
  Өтеген Отеген Кеңес
14     Қарасай ауылдық округі Қарасай Қарасай Еңбек Қарасай
 
 
Карасай
 
 
Михайловка ауылдық кеңесі 2
  Еңбек Енбек Еңбек учаскесі
15     Жамбыл ауылдық округі Жамбыл Жамбыл Жамбыл Жамбыл Лубзавод 2
  Жаңатұрмыс Жанатұрмыс Жаңатұрмыс
16     Кенен ауылдық округі Кенен Кенен Кенен Кенен Ұмтыл 1
17     Сұлутөр ауылдық округі Сұлутөр Сұлутөр
 
Сұлутөр
 
Сулутор
 
Мало-Архангельск 2
  Көктөбе Коктобе Горноникольск
18     Үлкен Сұлутөр ауылдық округі Үлкен Сұлутөр Үлкен Сұлутөр Үлкен Сұлутөр Улкен Сулутор Красногорский 1
19     Масанчи ауылдық округі Масанчи Масанчи Масанчи Масанчи Масанчи 3
  Күнбатыс-1 Кунбатыс-1 Күнбатыс-1
  Күнбатыс-2 Кунбатыс-2 Күнбатыс-2
  Барлығы:               41
                   
1 Меркі Меркі Ақтоған ауылдық округі Ақтоған Ақтоған Ақтоған Актоган Большевик 2
  Қазақ дихан Казахдихан Қазақ дихан
2  
 
  Жамбыл ауылдық округі Жамбыл Жамбыл Жамбыл Жамбыл Колх.Жамбыл 3
  Жеміс-жидек Жеміс-жидек Плодовоягодное
  Тұрлыбай
 
Тұрлыбай
 
 
Красная заря
3     Андас батыр ауылдық округі Андас батыр Қызыл қыстақ Андас батыр
 
Андас батыр
 
Нововоскресеновка 4
Арал-қыстақ Арал кыстак Арал қыстақ
Гранитогор Гранитогорск Гранитагорск
Шалдовар стансасы Чалдовар
 
Шалдовар
 
4     Тәтті ауылдық округі Тәтті Тәтті
 
Тәтті Татты Татья 7
Беларық Беларык Беларық
Қарасу Карасу Қарасу
Ақ жол Ак жол Ленин жол
Тасөткел Раз.Тасоткел Тасөткел раз.
Тәтті Татты Тәтті
Шемен разъезі Раз. Шемен Шемен разъезі
5     Ақермен ауылдық округі Ақермен Ақермен
 
Ақермен
 
 
Акермен
 
 
Меркі асыл тұқым қой совхозы 4
Кентай Кентай ІІ бөлімше
Ақкөз-Қайнар Аккоз-Қайнар ІІІ бөлімше
 
Алтын арық
 
Алтын арык
 
6     Ақарал ауылдық округі Ақарал Ақарал Ақарал
 
Акарал
 
Красный октябрь 2
Сыпатай Сыпатай  
7     Меркі ауылдық округі Меркі Меркі Меркі Мерки Мерке 2
Меркі шипажайы Санаторий Мерке  
8     Жаңатоған ауылдық округі Қостоған Қостоған
 
Қостоған Костоган Қостоған 3
Мыңқазан Мынказан Ворошилов
Қызыл сай Кызыл сай Қызыл сай
9     Сарымолдаев ауылдық округі Сарымолдаев Сарымолдаев Сарымолдаев Кузьминка Сарымолдаев 3
Екпінді Екпенды Екпінді
Ойтал Ойтал Ойтал
10     Т. Рысқұлов ауылдық округі Интернациональный Интернациональный
 
Интернациональный Интернациональный І отдел
 
2
Т.Рысқұлов Т.Рыскулов Жданов
11     Кеңес ауылдық округі Кеңес Кеңес Кеңес Кенес Қазақстан 2
Жауғаш батыр Жаугаш Батыр Степное
12     Ойтал ауылдық округі Ойтал Ойтал Ойтал Ойтал Ойтал 2
Мықанды Мыханда Мықанды
Меркі Станция Меркі
стансасы Мерке стансасы
13     Аспара ауылдық округі Аспара Аспара Аспара Аспара Аспара 2
Қайыңдысай    
14     Сұрат ауылдық округі Сұрат Сұрат Сұрат Сурат Киров 3
Аққайнар
 
Аккайнар
 
Ортаңғы Киров
Тескентоған Тескентоган Қызыл ту
     
                  41
1 Сарысу ауданы Жаңатас қаласы              
2     Байқадам ауылдық округі Саудакент Саудакент Саудакент Саудакент   1
3     Игілік ауылдық округі Өндіріс Өндіріс Өндіріс
Талас
Игілік
Ондирис
Талас
Игилик
  3
4     Жайылма ауылдық округі Жайылма Жайылма Жайылма
Ақтам
Маятас
Қызылдихан
Жайылма
Актам
Маятас
Кызылдихан
  4
5     Жаңаарық ауылдық округі Ұ.Сыздықбайұлы Ұ.Сыздықбайұлы Ұ.Сыздықбайұлы
Ақтоғай
У.Сыздыкбайулы
Актогай
  2
6     Жаңаталап ауылдық округі Жаңаталап Жаңаталап Жаңаталап
Жарқұдық
Ұйым
Жанаталап
Жаркудык
Уйым
  3
7     Тоғызкент ауылдық округі Тоғызкент Тоғызкент Тоғызкент
Үшарал
Майлыкөл
Тогызкент
Учарал
Майлыкол
  3
8     Түркістан ауылдық округі Ә.Бүркітбаев
 
Ә.Бүркітбаев Үшбас
Арыстанды Ә.Бүркітбаев
 
Учбас
Арыстанды А.Буркитбаев
 
  3
9     Қамқалы ауылдық округі Шығанақ Шығанақ Шығанақ
Жайлаукөл
Қамқалы
Шыганак
Жайлауколь
Камкалы
  3
10     Досбол ауылдық округі Досбол Досбол Досбол
Үлкен Көкдала
Кіші Көкдала
 
Шағалалы
Досбол
Улкеин Кокдала
Киши Кокдала
Шагалалы
   
                  27
1 Мойынқұм Мойынқұм ауылы Мойынқұм ауылдық округі Мойынқұм Мойынқұм Мойынқұм Мойынкум   1
2     Акбақай кенттік округі Ақбақай Ақбақай Ақбақай Акбакай   1
3     Ақсүйек кенттік округі Ақсүйек Ақсүйек Ақсүйек Ақсуйек   1
4     Биназар ауылдық округі Биназар Биназар Биназар Биназар Комитерн 1
5     Бірлік ауылдық округі Бірлік Бірлік Бірлік Бирлик Көктерек 1
6     Жамбыл ауылдық округі Жамбыл Жамбыл Жамбыл Жамбыл   1
7     Қарабөгет ауылдық округі Қарабөгет   Қарабөгет Карабогет   5
  Арал Арал  
  Байтал Байтал  
  Құмөзек Кумозек  
  Сарыөзек Сарыозек  
8     Кеңес ауылдық округі Кеңес Кеңес Кеңес Кенес Айдарлы 1
9     Қызылтал ауылдық округі Көкжелек Көкжелек Көкжелек Кокжелек Қызыл ту 2
 
А.Назарбеков А.Назарбеков с. им.А.Назарбекова  
Жасұлан
10     Қылышбай Ержанұлы ауылдық округі Қылышбай Ержанұлы Қылышбай Ержанұлы Қылышбай Ержанұлы а.им. К.Ержанулы Карл Маркс 1
11     Мирный кенттік округі Мирный Мирный Мирный Мирный   2
  ГРЭ 21 ГРЭ 21  
12     Қызылотау ауылдық округі Күшаман Күшаман Күшаман Кушаман Қызылотау 1
13     Мыңарал ауылдық округі Мыңарал Мыңарал Мыңарал Мынарал   3
 
  Қашқантеңіз ст. ст.Кашкантениз  
  Мыңарал ст. ст.Мынарал  
14     Ұланбел ауылдық округі Ұланбел Ұланбел Ұланбел Уланбель   2
 
  Кіші Қамқалы Киши Камкалы  
Сарқырама
15     Хантау кенттік округі Хантау Хантау Хантау Хантау   4
  Қияқты ст. ст.Кияхты  
 
16     Шығанақ кенттік округі Шығанақ Шығанақ Шығанақ Шыганак   3
  Бурылбайтал Бурулбайтал  
  Бурылбайтал ст. ст.Бурулбайтал  
                  29
1 Т.Рысқұлов Құлан ауылы Құлан ауылдық округі Құлан ауылы Құлан ауылы Құлан Кулан Луговой 3
  Қарақат Каракат Октябр-шаруа
  Шөңгер Шонгер  
2     Абай ауылдық округі Абай ауылы Абай Абай Абай   3
  Еңбекші Енбекши  
  Көкарық Кокарык  
3     Қарақыстақ ауылдық округі Қарақыстақ ауылы Қарақыстақ Қарақыстақ Каракыстак   5
  Каменка Каменка  
  Жалпақсаз Жалпаксаз  
  Тасшолақ Тасшолак  
  Қазақ
 
   Казах  
4     Жаңатұрмыс ауылдық округі Жаңатұрмыс ауылы Жаңатұрмыс Жаңатұрмыс Жанатурмыс   1
5      Луговой ауылдық округі Луговой ауылы Луговой Луговой Луговой Луговой кенті 1
6     Ақбұлақ ауылдық округі Ақбұлақ ауылы Ақбұлақ Ақбұлақ Акбулак Ленин 5
Сәбденов Сабденов Ленин
Байтелі
 
Байтели
 
Жеңістің 40 жылдығы
Қызылшаруа Кызылшаруа  
Разъезд Разъезд  
7     Қорағаты ауылдық округі Қорағаты ауылы Қорағаты Қорағаты Корагаты   5
Қорағаты ст. ст.Корагаты  
Аққайнар Аккайнар  
Тойқұдық Тойкудык  
Мамыртөбе Мамыртобе  
8     Көкдөнен ауылдық округі Көкдөнен ауылы Көкдөнен Көкдөнен Кокдонен   Калинин   3
Жақсылық Жаксылык Тельман
Құмарық
разъезі
Кумарык  
9     Көгершін ауылдық округі Көгершін ауылы Көгершін Көгершін Когершин   2
Қосапан Косапан  
10     Құмарық ауылдық округі Құмарық ауылы Құмарық Құмарық Кумарык Карл   Маркс 3
Құмарық
Алғабас
Құмарық Алгабас  Подгорное
11     Новосел ауылдық округі Новосел ауылы Новосел Новосел Новосел   3
Юбилейное Юбилейное  
Әбілхайыр Абилхайыр  
12     Ақыртөбе ауылдық округі Ақыртөбе ауылы Ақыртөбе Ақыртөбе Акыртобе   2
Малдыбай Малдыбай  
13     Өрнек ауылдық округі Өрнек ауылы Өрнек Өрнек Орнек   6
Әбжапар Жылқышиев Абжапар Жылкышиев  
Жарлысу Жарлысу  
Өрнек ауылы Орнек  
Сәлімбай Салимбай  
Сұмқайты Сумкайты  
14     Тереңөзек ауылдық округі Тереңөзек ауылы Тереңөзек Тереңөзек Теренозек   3
Көкарық Кокарык  
Шолақ -Қайыңды Шолак - Кайынды  
15     Қайыңды ауылдық округі
 
Қайыңды ауылы Қайыңды Қайыңды Кайынды   3
Мамай Мамай  
Сөгеті Согети  
                  43
1 Талас Қаратау қаласы             1
2     Ақкөл ауылдық округі Ақкөл ауылы Ақкөл Ақкөл Акколь   1
3     Аққұм ауылдық
округі
Аққұм ауылы Аққұм Аққұм Аккум   1
4     Берікқара
ауылдық округі
Майтөбе ауылы Майтөбе Майтөбе Майтобе   2
Қожағаппар Кожагаппар  
5     Бостандық
ауылдық
Бостандық ауылы Бостандық Бостандық Бостандык   2
Талапты Талапты  
6     Кеңес ауылдық
округі
Бөлтірік шешен ауылы Бөлтірік шешен Бөлтірік шешен     2
Көшек батыр    
7     Көктал ауылдық
округі
Көктал ауылы Көктал Көктал Коктал   1
8     Қаратау ауылдық
округі
Есейхан ауылы Есейхан Есейхан     2
Қарой    
9     Қасқабұлақ ауылдық
округі
Қасқабұлақ ауылы Қасқабұлақ Қасқабұлақ     1
10     Қызыләуіт
ауылдық округі
Қызыләуіт ауылы
 
Қызыләуіт Қызыләуіт     2
Ақтөбе    
11     Ойық ауылдық
округі
Ойық ауылы Ойық Ойық     3
Сейілбек    
Тұрымқұл    
12     Тамды ауылдық
округі
Тамды ауылы Тамды Тамды     1
13     Сәду Шәкіров
ауылдық округі
Сәду
Шәкіров
ауылы
С.Шәкіров С.Шәкіров     2
Тамабек    
14     Үшарал ауылдық
округі
Үшарал
ауылы
Үшарал Үшарал     3
Арал    
Қайыр    
   
Барлығы:
 
1 13 13 13       24
1 Шу Төле би Ақсу ауылдық округі Ақсу Ақсу Ақсу Аксу Ақсу 2
  Оразалы батыр Оразалы батыр Октябрь
2     Ақтөбе ауылдық округі Ақтөбе Ақтөбе Ақтөбе Актобе Ақтөбе 2
  Жайсан бөлімшесі Участок Жайсан Жайсан бөлімшесі  
3     Алға ауылдық округі Алға
 
Алға Алға Алга Алға 4
  Сауытбек Сауытбек Сауытбек  
  Жайсан Жайсан Жайсан
  Қайрат Рысқұлбеков Кайрат Рыскулбеков Подхоз
4     Балуан Шолақ ауылдық округі Балуан Шолақ Балуан Шолақ Балуан Шолақ Балуан Шолак Балуан Шолақ 4
  Жиделі ст. Ст.Жидели Жиделі ст.
  31 разъезі 31 разъез 31 разъезі
  Балық шаруашылығы Балык шаруашылыгы Балық шаруашылығы
5     Бірлік ауылдық округі Бірлік Бірлік Бірлік Бирлик Бірлік 1
6     Бірлікүстем ауылдық округі Бірлікүстем Бірлікүстем Бірлікүстем Бирликустем Бірлікүстем 1
7     Далақайнар ауылдық округі Далақайнар Далақайнар Далақайнар Далакайнар Далақайнар 1
8     Дулат ауылдық округі       Бәйдібек Бәйдібек Бәйдібек Байдибек Киров 2
       Бөлтірік Болтирик Андреевка
9     Ескі Шу ауылдық округі Белбасар Белбасар Белбасар Белбасар Белбасар 3
  Еңбекші Енбекши Еңбекші
  Тасөткел су қоймасы Водохр. Тасуткел Тасөткел су қоймасы
10     Жаңа жол ауылдық округі Жаңа жол Жаңа жол Жаңа жол Жана жол Новый путь 1
11     Жаңақоғам ауылдық округі Көктөбе Жаңақоғам Жаңақоғам Жанакогам Жаңақоғам 1
12     Қонаев ауылдық округі Қонаев Қонаев Қонаев Кунаев Ленинск 1
13     Қорағаты ауылдық округі Мойынқұм
 
Мойынқұм Мойынқұм Мойынкум Мойынқұм    3
  Жиенбет Жиенбет Жиенбет
  Еңбек Енбек Еңбек
14     Көкқайнар ауылдық округі Көкқайнар Көкқайнар Көкқайнар Коккайнар Көкқайнар 1
15     Тасөткел ауылдық округі Тасөткел
 
Тасөткел Тасөткел Тасуткел Тасөткел 3
  Аспара ст. Ст.Аспара Аспара ст.
  Құмөзек разъезі разъез Кумозек Құмөзек разъезі
16     Төле би Төле би Төле би Төле би Толе би Новотроцк 2
  Зверохозяйство Зверохозяйство Зверохозяйство
17     Өндіріс Абай Абай Абай Абая Абай 1
18     Шоқпар Шоқпар Шоқпар Шоқпар Шокпар Шоқпар 5
  Шоқпар ст. Ст. Шокпар Шоқпар ст.
  Еспе ст. Ст. Еспе Еспе ст.
  Құлақшын ст. Ст. Кулакшын Құлақшын ст.
  Алайғыр ст. Ст. Алайғыр Алайғыр ст.
19     Шу қаласы Шу қаласы Шу қаласы Шу қаласы Город Шу Шу қаласы 1
                  39
Жарияланған күні: 2016-12-08 16:07:22

Наверх