РегистрацияВойти
Герб Казахстана

Жамбыл облысы әкімдігінің

ресми сайты

Герб ЖО

Мазмұны



Мемлекет басшысының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты мақаласы







Байланысу

Облыс әкімінің бірінші орынбасары 431771
ОРЫНБЕКОВ Бекболат Серікбекұлы
Облыс әкімінің орынбасары 433538
МАНЖУОВ Ерқанат Нұрбапаұлы
Облыс әкімінің орынбасары 432539
ЖАНКЕ Тимур Амантайұлы
Облыс әкімінің орынбасары 432894



430650
МУСАЕВ Маден Токтарбаевич

Облыс әкімінің орынбасары

ӘБДІРАЙЫМОВ Ғалымжан Райылұлы
Облыс әкімі аппаратының басшысы 454466
КАЛЕНДЕРОВ Нұржан Сәбитұлы
бас инспектор 433613
АНАРҚҰЛОВА Жамал Сауытбекқызы
Мемлекеттік қөрсетілетін қызметтер сұрақтары 433454, 433890
Сенім телефоны
email: obrgr2015@e-taraz.kz
c 9.00-19.00 433613
c 19.00-9.00 431709
Мекен-жайы: Тараз қаласы, Абай даңғылы, 125 Көрсеткіш 080008

Спорт мектептер

Мекеменің атауы Мекен-жайы  Байланыс телефоны Директордың аты-жөні
1 «№1 Облыстық мамандандырылған олимпиада жеткіншектерін даярлайтын спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі Тараз қаласы, Қойгелді  9  51-00-35 Жартыбаев Сәлкен Қалдыбекұлы  
2 «№2 Облыстық мамандандырылған олимпиада жеткіншектерін даярлайтын балалар–жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі Тараз қаласы, Жамбыл даңғылы 16 Г, Олимпиада жеткіншектерін даярлау орталығының спорт кешені 50-10-69, 51-20-01 Стамқұлов Марат Темірқалиұлы
3 «№3 Облыстық мамандандырылған олимпиада жеткіншектерін даярлайтын балалар–жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі Тараз қаласы, Қойгелді 190  54-21-09, 55-50-16 Есмұрзаев  Қуандық Әлімханұлы
4 «№4 Велосипед және су спорты түрлерінен облыстық олимпиада жеткіншектерін даярлайтын балалар–жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі Тараз қаласы, Абай даңғылы 109, "Дельфин" бассейні  45-28-95, 43-69-10  Бабаев  Жанат Кәрімұлы
5 «№5 Облыстық футболдан мамандандырылған балалар–жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі Тараз қаласы, Байзақ батыр 192, "Ұлан" стадионы  51-63-75, 46-01-03  Бейсен  Алмас Серікбайұлы
6 «№6 бокстан облыстық мамандырылған олимпиада жеткіншектерін даярлайтын балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі Тараз қаласы, Тұрысов 3 Б 34-55-58, 34-97-52                Тілегенов Бахтияр Қуанышұлы
7 «№7 күрестен облыстық олимпиада жеткіншектерін даярлайтын мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі Тараз қаласы, Қойгелді 173 а             51-07-09, 54-18-05   Жұмабаев  Сұлтан Арыстанбекұлы
8 №1 Байзақ ауданы Сарыкемер ауылындағы Ж.Үшкемпіров атындағы БЖСМ Сарыкемер ауылы Байзақ батыр 123 2-21-15, 2-28-85                                                                                                Мухумов  Мият Аманжолович
9 №9 Байзақ ауданы Сарыкемер ауылындағы БЖСМ Стадионная 2  2-10-51, 2-29-86                                          Ашимов Жанысбек
10 Жамбыл ауданы, Аса ауылындағы  БЖСМ Жамбыл ауданы,  Аса ауылы,    Төле би  121 2-21-68, 2-25-20  Елеусіз  Серік Бейбітұлы
11 Жамбыл ауданы, Түрксіб ауылындағы БЖСМ Түркісіб ауылы, Мектеп  22а  3-22-47, 3-22-49                                                    Қыдыралиев  Әбдірахман Ералыұлы
12 № 12 Жуалы ауданындағы балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Жуалы ауданы, Б.Момышұлы ауылы, Қонаев 6  2-00-21, 2-03-57                                  Абилов Данияр Турсынбекұлы
13 «№ 13 Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылындағы спорт мектебі Жуалы ауданы, Б.Момышұлы ауылы, Жібек жолы 11  2-01-41 Қатымханов  Нұрғали Мұхамедәліұлы
14 №14 Қордай ауданындағы балалар-жасөспірімдер  спорт мектебі Қордай ауылы, Өтеген 150  4-21-68 Ізбасаров  Мұхтар Ақылбайұлы
15 №2 Қордай ауданы, Қордай ауылындағы балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Қордай ауылы, Қазыбек би 144  4-51-29                                              Ақпаев Ерсін Владимирұлы
16 №16 Меркі  ауданындағы балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Меркі ауылы, Исмаилов 160  4-41-57, 4-41-54                                   Сейтқұлов  Жұмабай Бекқұлұлы
17 №17 Меркі ауданындағы дене шынықтыру және спорт  бокстан балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Мерке ауылы, Омарходжаев 1  4-07-27, 5-04-14                                                     Ашкеев Ғани Жексенұлы
18 №18 Меркі ауданындағы балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Ойтал  ауылы, Революция 6  4-31-26                                      Маратұлы Дулат
19 №19 Мойынқұм ауданындағы балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Мойынқұм ауылы, Амангелді 58 А 2-44-27                                             Жұмағұлов  Темірхан Әділханұлы
20 №1 Т.Рысқұлов ауданындағы Е.Ибраимов атындағы балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Құлан ауылы, Жібек жолы 185  2-17-03  Омарбеков  Ұланбек Сағындықұлы
21 №2 Т.Рысқұлов ауданындағы балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Құлан ауылы, Ұлтарақов 1  4-12-00 Жаманбаев Асхат Турсынханович
22 №22 Сарысу ауданындағы балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Жанатас қаласы, 1мкр 27 үй  6-48-06, 6-18-63 Ниязов  Серік Мнажатұлы
23 №23 Сарысу ауданы, Саудакент ауылындағы балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Саудакент ауылы, Сыздықбай 6  2-16-02                                          Бегалиев  Саят Балтабайұлы
24 №24 Сарысу ауданы,Жайылма ауылындағы балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Жайылма ауылы, Байзақ батыр 29  2-33-08, 5-07-47                                    Ескермесов Гамзат Құдайбергенұлы
25 №25 Сарысу ауданы Тоғызкент ауылындағы балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Тоғызкент ауылы Жамбыл 23  5-14-30, 5-14-30                                          Қазыбеков Ғани Оралбайұлы
26 №26 Талас ауданындағы балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі Қаратау қаласы, Желтоқсан  23  6-14-41, 6-11-56  Сейдалиев  Асан Аширбекұлы
27 №27  Талас ауданындағы бокстан балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Қаратау қаласы, Панфилов 24  6-23-41, 5-02-86 Бөлегенов  Дүйсенбай Сүлейұлы
28 №28 Талас ауданы  Бостандық ауылындағы балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Бостандық ауылы,  Абай 6  5-29-29, 5-29-29                                       Айғараев  Мұрат Сәрсенбекұлы
29 №29 Талас ауданы Ақкөл ауылындағы балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Ақкөл ауылы, Қонаев 7  2-11-43 Сабыров  Темешбай
30 №30 Шу ауданындағы балалар-жасөспірімдер мектебі Төле би ауылы, Балуан шолақ 203  2-41-63;                                             Абдуманапов Сайфиддин Нұритдинұлы
31 №31 Шу қаласындағы бокстан  балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Шу қаласы, Түйебеков  21  2-20-21;                        Сыздықбаев Қайрат Қуанышбекұлы 
32 №32 Шу ауданы Төле би ауылындағы балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Төле би ауылы, Балуан шолақ 233а  3-28-56                          Кенбаев  Наби Жуатханұлы
33 №33Сарысу ауданындағы балалар-жасөспірімдер спорт мектебі Жаңатас қаласы, 3 мөлтек ауданы 45 А 6-24-95, 6-28-33 Айнеков Нұржан Дүйсенбайұлы
34 Облыстық мамандандырылған спорттағы дарынды балалар мектеп интернаты Тараз қаласы, Төле би 107  57-58-40, 57-58-41   Ағайдаров  Манарбек Ержанұлы
         
Жарияланған күні: 2016-11-25 16:35:41

Наверх