РегистрацияВойти
Герб Казахстана

Жамбыл облысы әкімдігінің

ресми сайты

Герб ЖО

Мазмұны



Мемлекет басшысының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты мақаласы







Байланысу

Облыс әкімінің бірінші орынбасары 431771
ОРЫНБЕКОВ Бекболат Серікбекұлы
Облыс әкімінің орынбасары 433538
МАНЖУОВ Ерқанат Нұрбапаұлы
Облыс әкімінің орынбасары 432539
ЖАНКЕ Тимур Амантайұлы
Облыс әкімінің орынбасары 432894



430650
МУСАЕВ Маден Токтарбаевич

Облыс әкімінің орынбасары

ДАУЫЛБАЕВ Еркебұлан Әбілханұлы
Облыс әкімі аппаратының басшысы 454466
КАЛЕНДЕРОВ Нұржан Сәбитұлы
бас инспектор 433613
АНАРҚҰЛОВА Жамал Сауытбекқызы
Мемлекеттік қөрсетілетін қызметтер сұрақтары 433454, 433890
Сенім телефоны
email: obrgr2015@e-taraz.kz
c 9.00-19.00 433613
c 19.00-9.00 431709
Мекен-жайы: Тараз қаласы, Абай даңғылы, 125 Көрсеткіш 080008

Кәсіптік-техникалық кадрларды даярлау жөніндегі өңірлік кеңестің құрамы

Кәсіптік-техникалық кадрларды даярлау жөніндегі
өңірлік кеңестің құрамы
1 Манжуов
Ерқанат Нұрбапаұлы
облыс әкімінің орынбасары, кеңес төрағасы;
 
2 Тұрмаханбетова
 Рахия Сейтбекқызы
облыс әкімдігінің білім басқармасының басшысы, кеңес төрағасының орынбасары
Кеңес мүшелері:
3 Әмірханов 
Жомарт Амангелдіұлы
Жамбыл облысы әкімдігінің экономика және  бюджеттік жоспарлау басқармасының басшысы;
4 Баубеков
Жорабек Нұрмергенұлы
Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен  қамтуды  үйлестіру және  әлеуметтік бағдарламалар басқармасының басшысы;
5 Аралбекова
Қарлығаш Әмірқызы
Жамбыл облысы әкімдігінің кәсіпкерлік  және индустриалды-инновациялық дамыту басқармасының  басшысы;
6 Орынбаева
Жанар Рымбекқызы
Жамбыл политехникалық коледжінің директоры;
7 Мырза-Гали
Гульмира Иниятовна
Жамбыл облысы кәсіпкерлер палатасының адами капиталды дамыту бөлімінің басшысы;
8 Есжанова
Гулмира Қайыржұбанқызы
«Республикалық  техникалық  және кәсіптік білім беруді дамытудың және 
Біліктілікті берудің ғылыми –әдістемелік орталығы» Акционерлік  қоғамының Жамбыл  облыстық филиалының директоры;
9 Аралбаев
Досымхан  Әбішұлы
«Жамбыл электр  желілері» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі бас директорының орынбасары;
10 Егембердиев
Даулет Қанатұлы
«Амангелді газ өңдеу зауыты» жауапкершілігі  шектеулі серіктестігі Тараз  филиалының аусым басшысы;
11 Есенаманов
Алдаберген Шәріпұлы
«Тараз металлургиялық зауыты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің өндірістік технологиялық бөлімі басшысының орынбасары
12 Қонысов
Мамырлан  Елесұлы
«Энерджи-Тараз» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің техника  қауіпсіздігі инженері;
13 Қожанов
Нуридин Қолдасұлы
«Қазақстан темір  жолы» Ұлттық  компаниясы Акционерлік қоғамының Жамбыл жол бөлімшесі кәсіподақ ұйымының төрағасы;
14 Никулин 
Александр Николаевич
«Жамбыл металқұрылым-Имсталькон» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры;
15 Попова
Любовь Алексеевна
«Айвенго» жауапкершілігі  шектеулі серіктестігінің президенті;
16 Сүттібаев
Ғалымжан Оралбайұлы
«Құрылыс  Полимер» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі директорының орынбасары;
17 Чернышов 
Борис Александрович

 
«Казфосфат» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің еңбекті қорғау жөніндегі бас техникалық жетекшісі
Жарияланған күні: 2017-08-18 12:11:01

Наверх